Овочі-Ягоди-Сад

У Харківській області збирають понад 100 т/га цибулі, витрачаючи від 3 до 4 тис. м3/га води

У 2019 році ТОВ «С-Альфа Грин», розташоване у селі Калинівка Харківської області, відзначилося високою врожайністю цибулі, яка на окремих полях перевищила 100 т/га. При цьому сумарні витрати зрошувальної води за весь вегетаційний період сягали від 3 до 4 тис. м3/га, залежно від кількості опадів, тоді як на Півдні ці показники перевищують 6 тис. м3/га.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Зрошувальну воду беремо із Сіверського Дінця, – зазначив головний агроном підприємства Вадим Скидан. ––  Поливи припиняємо за 3 тижні до збирання врожаю. За цей період цибуля має добре підсохнути, а шийка має закритися».

Хоча підприємству лише три роки, а овочевими культурами воно займається два сезони, на окремих полях вдалося отримати рекордну врожайність цибулі, яка становила 104 т/га. Рекордсменом став гібрид Седона F1 компанії «Бейо». Окрім цього гібрида, господарство вирощує гібриди Мелорі F1 і Манас F1 від «Бейо» та Боско F1 від компанії «Сингента».

ТОВ «С-Альфа Грин» спеціалізується на вирощуванні цибулі, часнику, моркви та капусти. Овочеві культури, які займають площу 40 га, у сівозміні чергуються з ячменем ярим та горохом на зерно.

Читайте також:На Херсонщині вродила цибуля

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!