Овочі-Ягоди-Сад

У білорусі на збирання овочів залучають бюджетників

У білорусі на збирання овочів залучають бюджетників

ВАТ «Кіровський райагропромтехснаб», що в Могильовській області білорусі на збирання та сортування овочів залучає вчителів, виховательок дитсадків, соцпрацівниць та працівників бюджетної сфери району. А також безробітних та пенсіонерів через службу зайнятості.

Про це повідомляє «Беларусь сегодня».

«Близько 7:30 по трудовий десант заїжджає транспорт Кіровського РАПТС (райагропромтехснабу, – ред.), щоб відвезти на поле з овочами підмогу. Роботи вистачає: треба забрати, відсортувати кондиційні бульби, завантажити на машини. У день, наводить розклад заступник директора з ідеологічної роботи сільгосппідприємства Ганна Білявська, у полі стабільно перебуває група з осіб 15-20», – йдеться у репортажі.

Додається, що підприємству щодня допомагають у збиранні, перебиранні, затарюванні сіток для подальшої реалізації допомагають і бюджетні організації. 

«Серед них педколективи середніх шкіл №1 та №2 Кіровська, райпо, працівники дитячих садків та лікарні, РЦСОН (соцслужби, – ред), управління райвиконкому — районні організації не залишилися осторонь», –  описує «Беларусь сегодня».

Читайте також: Лукашенко закликав мобілізувати школярів на збирання яблук і картоплі