Овочі - Ягоди - Сад

Тривають переговори про відновлення експорту європейської сливи до Бразилії

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Тривають переговори про відновлення експорту європейської сливи до Бразилії

Прогрес, досягнутий у переговорах з Бразилією, може дозволити відновити європейський експорт сливи наступного року. На початку червня бразильський ринок закрився для цього фрукта, щоб запобігти проникненню шкідника Lobesia botrana в південноамериканську країну. Це припинення завадило іспанському регіону Естремадура отримати доступ до ключового ринку своїх фруктів.


Про це повідомляє FreshPlaza.

Як пояснив керівник Асоціації виробників фруктів Естремадури (Afruex) Мігель Анхель Гомес, процес очікує на візит бразильських чиновників до Естремадури з інспекцією, над яким вони вже працюють разом із Міністерством сільського господарства.

Фермери пояснюють, що сливи, які не можна було експортувати до Бразилії, доводилося продавати на інші ринки; деякі з них не звикли до сорту, призначеного для Бразилії. Крім того, було більше пропозицій, ніж зазвичай, що, в свою чергу, спричинило падіння цін.

Хоча ситуація покращилася за останні тижні, ніщо повністю не компенсувало втрату бразильського ринку в цьому році для естермадурських фермерів.На додаток до проблеми в Бразилії, спостерігається також скорочення виробництва через погодні проблеми. Цього року обсяг був приблизно на 15% нижчим, ніж у 2019 році.


Читайте також: ФГ «Гадз» за рік інвестувало 100 млн грн у потужності з переробки

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями