Овочі-Ягоди-Сад

Тепличники України збираються на масштабний форум у Львові

Тепличники України збираються на масштабний форум у Львові

Форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» зацікавив велику кількість аграріїв різного рівня — від малих фермерів до представників агрохолдингів.

Прибутковий тепличний бізнес у всіх нюансах будуть обговорювати на масштабному заході Всеукраїнський практичний форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці», який відбудеться 19 червня у Львові.

Організатори події — журнал «Садівництво по-українськи» й інформаційний портал AgroTimes.

З кон’юнктури, що складається на сьогодні на внутрішньому ринку, аграрні аналітики та журналісти фіксують потужне підвищення інтересу виробників до технологій закритого ґрунту. Теплиці стають головним інструментом підвищення прибутковості в овочевому бізнесі. Як малі фермери, так і агрохолдинги, все більше замислюються над започаткуванням закритого ґрунту. Це потрібно не лише через тимчасову втрату великих овочевих площ на Півдні після вторгнення окупантів, а й тому, що цей напрям може стати потужним вектором розвитку українського овочівництва, включно з імпортозаміщенням.

Саме тому форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» викликав великий інтерес із боку як малих і середніх фермерів, так і агрономів та керівників великих аграрних підприємств. Триває активна реєстрація на участь у події.

Власники й інвестори компаній та господарств отримають на форумі актуальну інформацію про ситуацію на ринку овочів закритого ґрунту, про розміри інвестицій у будівництво теплиць, вибір культур, обладнання та техніки, про керування виробництвом і збутом, а також дізнаються про важливі нюанси, що треба врахувати й реалізувати на плантаціях закритого ґрунту.

Директори й управлінці отримають професійну інформацію про всі аспекти ефективного керування тепличним бізнесом, забезпечення рентабельності виробництва, технологічні нюанси й обґрунтовані дії, пов’язані з агротехнологічними заходами для кожної окремої культури, керування врожайністю й організацію праці в теплиці. Налагодження збуту та маркетингу. Вони зможуть порушити й обговорити важливі питання керування виробництвом.

Агрономи та спеціалісти підвищать професійний рівень ефективного керування теплицею, зокрема йтиметься про оптимізацію теплових і світлових режимів, вирощування розсади та використання сучасної агротехніки для основних тепличних культур. Отримання актуальних знань і професійного досвіду від колег, розуміння агрономічних технологічних деталей та вміння ефективно впроваджувати передові рішення з Європи та України є головними.

Форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» у Львові — це чудова можливість обговорити важливі питання та здобути професійний досвід, поспілкуватись й обмінятись досвідом у колі колег-однодумців.

Реєструйтеся на захід за посиланням https://teplytsya.agrotimes.ua/