Овочі - Ягоди - Сад

Tепличні томати в Україні майже на чверть дорожчі, ніж торік

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Tепличні томати в Україні майже на чверть дорожчі, ніж торік

Томати дорожчають на тлі активного попиту при скорочення пропозиції. Вибірки томатів в комбінатах зменшилися через похолодання в більшості регіонів країни. Крім того, в продаж практично не надходив дешевший ґрунтовій томат.

Про це повідомляє EastFruit.

«У підсумку представники тепличних комбінатів знову отримали можливість підвищити відпускні ціни. Так, на сьогоднішній день тепличні томати надходять у продаж по 18-23 грн / кг ($ 0,64-0,81 / кг), що в середньому на 20% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня», – зазначає видання.

Причиною такої ситуації, за словами продавців, є вельми обмежена пропозиція томата на ринку.

Більшість дрібних виробників на цей момент практично завершили реалізацію і пропонують томати тільки дрібним оптом, при цьому якість такої продукції часто невисока. У той же час, збори в стаціонарних теплицях також залишаються малооб’ємними, тому комбінати відпускають продукцію також невеликими партіями.

Наприкінці минулого робочого тижня томати закритого ґрунту в Україні вже коштували в середньому на 23% дорожче, ніж в аналогічний минулорічний період. Більш того, багато виробників заявляють про свій намір вже цього тижня і зробити чергові спроби підвищити ціни в даному сегменті, оскільки, навіть після подорожчання попит на томати залишається досить високим.

Читайте також:Ціни на томат в Україні вже вищі торішніх і продовжують рости

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями