Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Тепличні томати подешевшали

Тепличні комбінати говорять про сильну конкуренцію з боку продукції відкритого ґрунту, через що вони змушені знизити ціни на 15% за тиждень до 15-17 грн/кг.

Про це повідомляє EastFruit.

Видання зазначає, що в кінці минулого тижня великі тепличні господарства відвантажували томати по 15-17 грн/кг, що в середньому на 15% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. При цьому багато представників тепличних комбінатів відзначали, що зниження цін не робило позитивного впливу на темпи збуту даної продукції.

Тим часом тепла сонячна погода сприяла збільшенню пропозиції від виробників південного регіону і Закарпаття. Результатом цього стало незначне зниження цін, і до кінця тижня томати з відкритого грунту пропонувалися від 10 грн/кг, а ціни на некондиційний томат виробники нерідко знижували до 4 грн/кг.

Також додається, що ціна на томат в тепличних комбінатах України вже в середньому на 23% поступається цінами аналогічного періоду попереднього року. При цьому виробники сьогодні не виключають подальшого здешевлення цієї продукції в разі збереження поточних темпів збуту на ринку.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали