Овочі-Ягоди-Сад

Тепличне підприємство з Одещини розширило ринки збуту

Тепличне підприємство з Одещини розширило ринки збуту

Підприємство «Бессарабія Агроінвест», що в селі Озерне Ізмаїльського району Одещини після втрати країною доступу до херсонських овочів розширило ринки збуту продукції поза межі області – на весь Південь.

Про це йдеться у репортажі «Юг Today».  

Зазначається, що овочі «Бессарабія Агроінвест» вирощує вже 20 років. У теплицях підприємства нині ростуть баклажани, броколі, солодкий перець, огірки, томати, ремонтантна суниця та салати. Сезон вирощування томатів зазвичай триває до настання сильних морозів – приблизно до середини грудня. А от броколі й салати планують збирати всю зиму. Для цього удосконалили й систему опалення – замість вугілля використовують пелети, планують збільшити потужність котлів. А на випадок відключень електрики мають генератор.

«Раніше ринком збуту продукції «Бессарабія Агроінвест» була Одеська область. Але із тимчасовою втратою країною херсонської овочевої продукції, у підприємства з’явилися нові покупці з інших областей. Отже тепер компанія задовольняє потреби усього Півдня України», – йдеться у відеосюжеті.   

Читайте також: Уряд пом’якшив умови надання грантів на теплиці