Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Стрімко здорожчали тепличні овочі

Ціни на тепличні овочі в Україні продовжують зростати, причому, темпи подорожчання цієї продукції на поточному тижні суттєво прискорилися через обмеження постачання турецьких огірків і томатів, більш високій якості цієї продукції та обмеженій пропозиції вітчизняних тепличних овочів.

Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі та фрукти».  

За інформацією аналітиків, у цей час на ринку продається переважно імпортна продукція, 80% якої постачається з Туреччини.

Зокрема, вже на даний момент продавці пропонують імпортний огірок за ціною 50-52 грн/кг ($ 2,04-2,12/кг) залежно від якості та сорту продукції.

Таким чином, тільки з початку поточного тижня ціни на цю продукцію зросли в середньому на 12%. 

Томати виробництва Туреччини пропонуються в Україні за ціною 45-48 грн/кг ($ 1,84-1,96/кг), що в середньому на 25% дорожче, ніж тижнем раніше.

«Істотне зростання цін на тепличну продукцію протягом тижня, що минає пояснюється досить обмеженою кількістю даної продукції на ринку і більш високою якістю останніх партій імпортних тепличних огірків і томатів» – зазначив керівник проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорєв.

За словами ключових гравців ринку, ще одним фактором стрімкого подорожчання тепличних овочів є значне скорочення поставок з Туреччини, в той час як місцеві огірки і томати на ринку практично не пропонуються. 

Також, українські трейдери відзначали, що чергове підвищення цін в сегменті тепличних овочів негативного впливу на темпи збуту не надавало, навпаки, попит на продукцію протягом тижня залишався ажіотажним.

Читайте також: Тепличникам не варто орієнтуватися на Білорусь і Росію, — думка

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!