Овочі-Ягоди-Сад

Сімейна пара в Запорізькій області вирощує 11 видів салату

Віталій та Ольга Шкрибляк у Запорізькій області вирощують 11 видів свіжого салату під власною торгівельною маркою Fresh Salat.

Про це повідомляє пресслужба Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

З новинок Fresh Salat – салат червоного кольору Батерхед. Основні клієнти – гуртові покупці, переробні компанії, компанії HoReCa, супермаркети, приватні особи.

Виробничі потужності (теплиці для вирощування продукції в закритому грунті) і земельні ділянки для вирощування продукції у відкритому ґрунті розташовані дають можливість вирощувати продукцію цілий рік.

Сьогодні роздрібний споживчий сегмент Fresh Salat становить до 46% доходу, а гуртовий замовник – близько 54%.

За результатами навчання у Онлайн школа маркетингу була сформована емерджентна маркетингова стратегія бізнесу на найближчі 5 років, яка передбачає активний розвиток клієнтського сегменту B2С продаж через прямі онлайн продажі та активізацію маркетингових ініціатив за допомогою посилення комунікації зі споживачами через онлайн канали (соцмережі).

Ключовим аспектом стратегії є кооперація. Завдяки кооперації з компанією ТОВ “Агропоставка” в асортимент додали зелень у пучках. Кооперація з компанією Агрокоін дозволяє урізноманітнювати салати «коктейльними» помідорами. В планах також розширення асортименту: незабаром додадуться овочі та фрукти.

Активно почали розвивати сторінки в соцмережах в форматі мікроблогів Facebook та Instagram.

Надалі компанія планує розвивати онлайн продажі та власну CRM-систему для автоматизації інформаційного середовища бізнесу.

Нагадаємо, селекціонери виводять салати, стійкі до борошнистої роси. Також ми писали, що ТОВ «Агро-поставка» є одним із найбільших виробників свіжої зелені в Україні.