Овочі-Ягоди-Сад

Сезон спаржі порівняно з минулим роком затримується на два тижні

Сезон спаржі в Німеччині, країні з найбільшим споживанням цього продукту, затримується на 14 днів, порівняно з минулим роком.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Через холодну погоду сезон спаржі на заході розпочався приблизно на 14 днів пізніше, ніж минулого року. З другого тижня березня в магазинах була доступна перша спаржа з Нижнього Рейну та Рейну у вирощуванні з підігрівом», – розповів Олександр Шойфен, менеджер з продажу овочів у компанії Landgard West Obst & Gemüse.

За даними AMI, кожен німець минулого року споживав близько 1,2 кілограма спаржі –  переважко білу спаржу (0,93 кг). На це домогосподарство витрачало в середньому 8,82 євро за кілограм. У той час, як у 2010 році в Німеччині було зібрано 89,8 тис. тонн спаржі, у рекордний 2018 рік зібрали 133 тис. тонн, а в коронавірусний 2020 рік  – 107 тис. тонн.

Німці надають перевагу своїй регіональній та сезонній спаржі. Ось чому близько 83,5% спаржі, купленої в Німеччині, вирощується на понад 22 тис. га у цій країні.

Фермери непокояться, чи зможуть приїхати працівники зі Східної Європи на збирання продукції через загострення епідемії коронавірусу.

Читайте також: Особливості збирання спаржі, – досвід господарства «Нікадарія»