Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Румунські фермери запропонували план порятунку картоплярства

Румунські фермери запропонували план порятунку картоплярства

Клуб фермерів Румунії та Національна федерація картоплі Румунії пропонують владі реалізувати Національний стратегічний картопляний план, щоб врятувати цей сектор та гармонізувати торговельний баланс, дефіцит якого досягає 50-60%.

Про це повідомляє міністерство сільського сільського господарства, природи та якості продовольства Нідерландів.

Зазначається, що основними обмежувальними факторами вирощування картоплі в Румунії є надмірна фрагментація земель, часто низький технічний рівень, невеликі розміри сільськогосподарських підприємств, низька якість насіннєвого матеріалу і, перш за все, відсутність належних місць для зберігання.

«Румунія повинна посідати друге місце в Європі за обсягами вирощування картоплі, але низький урожай і відсутність складів румунських фермерів не можуть дати нам цього престижного місця в континентальному рейтингу. На жаль, румунські виробники картоплі мають продавати свою продукцію відразу після збору врожаю за низькими цінами через відсутність місця для зберігання в оптимальних умовах протягом року. Таким чином, щороку в нашій країні відбувається масовий імпорт картоплі», – сказав Ласло Бечек, віце-президент Клуб фермерів Румунії.

Читайте також: У Болгарії розкрито «велике шахрайство» з картоплею

Журнали