Овочі - Ягоди - Сад

Румунія виходить на міжнародний ринок черешні

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Румунська садівнича компанія Paradisul Inflorit за два останні роки наростила продажі черешні всередині країни, вийшла на ринок півночі Італії, Німеччину та Швейцарію й прагне завоювати інші міжнародні ринки, незважаючи на сильну конкуренцію Іспанії, Туреччини та Греції.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Paradisul Inflorit має 85 га інтенсивних та суперінтенсивних черешневих садів. Залежно від сорту черешні достигають з 15 травня до 20 липня. Обсяг продукції наразі – 500 тонн.

Насадження повністю вкриті протиградовими сітками, а 35%, елітні, але делікатні сорти, – сітками від дощу. Також є 3-гектарний басейн, який накопичує дощову воду для зрошення.

«Основні сорти – Ферровія, Кордія та Регіна, серед солодких – Лоренц, Габріель та Аріанна. Черешні продаються під двома марками: Eva («The cherry of sin» – «Вишня гріха») та  July («Your natural taste» – «Ваш природний смак»)», – розповів менеджер Paradisul Inflorit Роберто Тревізіол.

Підприємство має склад для доробки продукції площею 2 тис. м2. Зібрану черешню  швидко охолоджують за допомогою системи гідрокулера, що збільшує термін її зберігання. Потім використовують калібратор Cherry Vision від Unitec для сортування плодів.

Черешні у ящиках по 2 і 5 кг розміщують в камерах РГС.

Охолоджується також майданчик перед завантажувальними платформами та вантажівки.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями