Руколу від шкідників захищають агроволокном і біопрепаратами
Захист зеленних культур агроволокном та біопрепаратами є ефективним, екологічним та дозволеним.
Про це пише журнал «Плантатор».
«Найбільш екологічно безпечним та ефективним є вирощування руколи під агроволокном. Воно захищає рослини від основного шкідника –– хрестоцвітих блішок», – зазначає видання.
Автори публікації радять поверх посівів одразу розстилати агроволокно та прикопувати його краї, блішки не могли проникати під нього та пошкоджувати рослини, а крапельне зрошення, прокладене під агроволокном, забезпечувало своєчасне зволоження ґрунту.
За умови обмеження шкоди від хрестоцвітих блішок агроволокно можна не знімати до самого збирання розеток листків. Залежно від сорту це відбувається на 25–35 день. За рік руколу висівають у 3–4 обороти, з кожного посіву збирають урожай.
Також ефективним для боротьби зі шкідником є застосування біопрепаратів, таких як Бітоксибацилін, Актофіт, Актоверм. Проти гусені капустяної совки застосовують Лепідоцид.
До того ж, згідно з Законом України «Про захист рослин» обприскування зеленних овочевих культур хімічними сполуками заборонено, якщо планується вживання в їжу різних частин рослини.
Додати коментар