Овочі-Ягоди-Сад

Росія очікує рекордного виробництва овочів у 2020 році

За даними, опублікованими в останньому бюлетені Міністерства сільського господарства, рибного господарства та продовольства, в Росії до 28 квітня 2020 року в теплицях вирощено  389,3 тис. тонн овочів, що на 29,4% більше, ніж за аналогічний період 2019 року Зокрема, урожай огірків парникових склав 274,6 тис. тонн (+ 30%), а томатів – 107,6 тис. тонн (+ 30%).

Про це повідомляє FreshPlaza.

Цього року Міністерство сільського господарства Росії очікує рекордного виробництва тепличних овочів, які могли б досягти не менше 1,25 млн тонн, що на 9,6% більше, ніж у 2019 році. Це зростання пояснюється інвестиціями в модернізацію теплиць та будівництво нових. За останні п’ять років в країні побудовано понад 1100 га теплиць.

Мета такого будівництва – стати самодостатньою країною у постачанні овочів. Наразі вона уже здатниа задовольнити 90% попиту на огірки та 60% – на томати.

Тим часом заборона на постачання європейських фруктів і овочів, запроваджене в серпні 2014 року, досі діє.
Очікують, що дія цього вето закінчиться 31 грудня цього року. Однак російська політика сприяння вітчизняному виробництву, а також посилення присутності інших країн, таких як Туреччина чи Марокко, серед інших факторів можуть спричинити за собою те, що коли російський ринок знову відкриється, він не матиме ні розміру, ні характеристики, які вона мала до введення заборони.

Читайте також:Росія скасовує обмеження на імпорт продуктів і товарів першої необхідності на місяць

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!