Овочі-Ягоди-Сад

При 70-гектарному вишневому садку планують відкрити переробку

Компанія «Магістр Лайф» у селищі Якимівка Запорізької області посадила 70 га вишневих садів і 20 га ожини. Ягоди та фрукти планують експортувати в свіжому виді та переробленому.

Про це повідомляє український проєкт бізнесрозвитку плодоовочівництва (UHBDP).

«Ми маємо сприятливі умови для вирощування ягід, – розповів засновник «Магістр Лайф» Іслам Гварамадзе. – Обрав саме вишню і ожину через те, що ринок ненасичений такою продукцією, що не скажеш про черешню, її забагато і конкуренція досить жорстка. Зараз в роботі 90 гектар землі, 70 з них зайнято вишневими садами, а решта – ожиною»

Фермер у майбутньому планує розвивати експортний напрямок своєї продукції. Спочатку у вигляді сировини, а в подальшому – це має бути консервація, а саме соки, компоти, маринована вишня.

«В 2019 році я заклав вишневі сади, тому приблизно в 2025 році маємо отримати повноцінний врожай. А з ожиною результат, сподіваюся, буде раніше та до 2022 року матимемо перші справжні врожаї. Ожиною засаджені 3 га, які вже мають плодоносити, а решта – це нові засадження», – поділився засновник господарства.

Читайте також: В Україні висадили одразу три нових вишневих сада