Овочі-Ягоди-Сад

Протруєння захищає сходи столових буряків від шкідників і хвороб

Сходи столових буряків можуть бути повністю знищені буряковим довгоносиком у фазі сім’ядольних листків, якщо висіяне насіння не було протруєне.

Оброблення насіння буряків обов’язково проводять як для продукції, що призначена для збирання в пучковій стиглості, так і для решти товарних і насіннєвих посівів.

На українському ринку й нині продається значна кількість непротруєного насіння. Для вирішення проблеми існує кілька способів протруювання, для кожного з них призначені свої форми пестицидів.

Сухе протруювання – найпростіший спосіб, але здійснюється воно тільки в спеціальних машинах.

За зволоженого, або напівсухого протруєння витрати води коливаються від 5 до 10 л на тонну насіння. Протруєння зі зволоженням, як і сухе, слід проводити тільки з використанням спеціалізованої техніки.

Мокре протруєння проводять шляхом обприскування, поливу або намочування насіннєвого матеріалу розведеними водними розчинами або суспензією змочувальних порошків. Після оброблення насіння просушують до стандартної вологості.

Для інкрустації використовують стандартні протруйники насіння, а також саморобні протруйники барабанного типу або бетономішалки. Можлива інкрустація невеликих партій насіння вручну.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!