Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Продажі вітчизняної ранньої капусти вже стартували

Продажі вітчизняної ранньої капусти вже стартували

В Україні почали реалізовувати ранню капусту від місцевого виробника.

«Перші партії ранньої капусти надходять на майданчик ОРСП «Шувар» із села Заріччя Іршавського району Закарпатської області, – розповіла Олеся Боднар, керівник майданчику для торгівлі з автомобілів ОРСП «Шувар».  ‒ Зараз у Заріччі врожай збирають поодинокі господарства і в невеликій кількості, але вже за тиждень виробники планують суттєво збільшити обсяги пропозиції».

Сьогодні, пише «Інфо-Шувар», виробники пропонують на майданчику свій врожай за ціною 25-26 грн./кг (0,86-0,89 євро).

Нагадаємо, сезон реалізації української ранньої капусти традиційно стартує на початку квітня. В попередні роки вже на початку сезону українським господарствам дуже часто потрібно було конкурувати з імпортною ранньою капустою із Македонії.

Особливістю поточного сезону є суттєве запізнення сезону збирання капусти в Македонії через аномально холодну зиму. Тому зараз пропозиція імпортної капусти в Україні є досить обмеженою. Крім того, за останній тиждень ціни на неї помітно зросли.

«Сьогодні на ринку України імпортна капуста представлена здебільшого пропозицією продукції з Албанії за ціною 32-33 грн./кг (1,1-1,13 євро)», – зазначив Олександр Палій, керівник плодоовочевого павільйону ОРСП «Шувар».

За його словами, ціни на албанську капусту за минулий тиждень зросли в середньому на 15-20% через сезонне скорочення пропозиції в господарствах цієї країни. «Тому ми очікуємо досить високий попит та ціни на українську ранню капусту на початку цього сезону», ‒ додав експерт.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!