Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Президент Азербайджану закликав шукати нові ринки збуту для овочів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Президент Азербайджанської республіки Ільхам Алієв заявив, що нещодавня заборона Росії на експорт томатів була дуже несподіваною, тому його країна має диверсифікувати експортний потенціал.

Про це повідомляє Trend.

«Нам і тут необхідно диверсифікувати експортний потенціал, тому що введена нещодавно Росією заборона на експорт томатів, звичайно, була для нас дуже несподіваною, – сказав Ільхам Алієв. – Пам’ятаю, кілька років тому російська сторона звернулася до нас –  в той час були введені санкції – з проханням збільшити експорт сільськогосподарської продукції з Азербайджану до Росії. Саме після цього стався серйозний ріст. Якщо ми порівняємо експорт томатів в Росію 4-5 років тому і в минулому році, то побачимо велику різницю. Не будь введена ця заборона, – правда, частина її вже скасована, –  то в минулому році наш експорт досяг би 200 тисяч тонн».

Президент Азербайджану наголосив, що країна повинна шукати нові ринки збуту не втрачаючи старих та розширити асортимент асортимент сільськогосподарської продукції.

«Вважаю, що на звільнених землях (Нагірного Карабаху, – ред.) сільське господарство може серйозно розвиватися особливо в галузі садівництва, тому що фрукти приймаються на будь-якому ринку», – зазначив Ільхам Алієв.

Читайте також: У 2020 році Україна збільшила імпорт томатів

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ