Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Попит на плоди кактуса з Сицилії росте

Організації виробників «Фікодіндія ді Сан Коно» з Сицилії об’єднує 34 фермерів, які на 400 га вирощують опунції — вид кактусів, що дають плоди за формою схожі на колючі груші. Цей продукт став надією місцевого сільського господарства. 

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Сезон збирання опунції в Сан-Коно все ще триває. Якість хороша, ціни вище середніх і жвавий попит. Єдине питання — нестача робочої сили, через що кілька партій не були зібрані, коли високі температури прискорили дозрівання» — повідомив президент організації виробників «Фікодіндія ді Сан Коно» Франческо Грассеніо.

Опунції з Сан-Коно великі, з вагою, що коливається між 105 і 270 г жовтого, жовто-помаранчевого, червоного  та білого кольору. Останній сорт вважають найпрестижнішим завдяки органолептичним якостям, текстурі та хрусткості.

Плоди легко їсти, так само, як апельсин або яблуко, тому що колючки видаляються.

Опунції користуються великою популярністю у південних частинах світу, хоча їх користь зараз відома і на півночі Європи, де споживачі розпробували дивовижний смак Сицилійські виробники орієнтуються на збут у Німеччині, Франції, Іспанії, Нідерландах та Бельгії через роздрібні та оптові канали.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!