Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Польські плантатори повертаються до вирощування літніх малин

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Виробники малини в основних регіонах виробництва в Польщі – в Люблінському воєводстві – повертаються до вирощування літніх сортів малини замість осінніх через
погане здоров’я насаджень.
Про це повідомляє SadyOgrody.

«Деякі виробники малини в основних регіонах виробництва (Люблінщина) повертаються до своїх літніх сортів. Багато учасників ринку вказують на здоров’я осінніх плантацій як на головну причину, яка мала багато проблем в останні сезони, – розповів доктор Павел Крацінський з Інституту економіки сільського господарства та харчової економіки. – Тим не менше, значну частину виробництва все ще становлять осінні сорти, збирання урожаю яких ще триває, але наближається до кінця сезону. Однак все буде залежати від погоди, а саме коли настануть морози. В даний час багато переробних заводів вже завершили закупівлю малини, оскільки поставки менші, а якість гірша». 

Загалом, ціни на малину були на 20-40% вищими за минулорічні, але врожайність дуже різнилася.
Нині осінню малину для заморожування приймають за ціною від 6,00 до 7,00 злотих/кг залежно від місця продажу.Переважає другий клас якості, оскільки погода останніх тижнів унеможливила досягнення високої якості у більшості ферм.


Читайте також: Ціни між органічними та неорганічними ягодами майже зрівнялися, – фермер

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ