Овочі-Ягоди-Сад

Погода вносить занепокоєння на світовий ринок цибулі

Погода вносить занепокоєння на світовий ринок цибулі

Глобальний ринок цибулі наразі переживає неспокійну ситуацію на багатьох ринках, здебільшого через непередбачувану погоду в країнах-виробниках. В Європі ціни вищі, врожай менший, ніж зазвичай. Єгипет бореться з цінами на внутрішньому ринку, Індія та Іспанія мають труднощі зі збором урожаю.

Про це йдеться в огляді світового ринку цибулі FreshPlaza.

Зазначається, що в Нідерландах, незважаючи на високі ціни, залишаються занепокоєння щодо якості голландської цибулі та неоплачених рахунків попереднього сезону. У Німеччині очікують, що врожай цибулі буде нижчим за середній, головним чином через затримку збору врожаю на початку літа та перспективу збільшення великого розміру цибулі. Австрія бореться з низьким рівнем врожаю та розширенням розкиду цін, що робить експортні ринки менш доступними. Франція, насолоджуючись багатообіцяючим сезоном цибулі, стикається з потенційними змінами попиту, оскільки інші країни, такі як Індія та Іспанія, стикаються з труднощами зі збором урожаю. Італія, яка постраждала від поганої погоди, спостерігає значне падіння виробництва цибулі, але виграє від вищих цін. В Іспанії попит на цибулю перевищує пропозицію через низькі запаси та можливості експорту.

Єгипет накладає тимчасову заборону на експорт цибулі, щоб стабілізувати стрімке зростання місцевих цін, тоді як Південна Африка має справу з коливаннями цін на цибулю, спричиненими минулими проблемами надлишку пропозиції. Китай повідомляє про стабільні ціни на цибулю після попереднього різкого зростання попиту, а Північна Америка розпочинає осінній збір цибулі із загальними очікуваннями високої якості та стабільним споживчим попитом.

Читайте також: Єгипетську цибулю витисли з європейського ринку