Овочі-Ягоди-Сад

Після карантину зросте попит на органічні соки, – виробник

Після завершення карантину в Україні очікується зростання попиту на натуральні органічні соки та їх виробництво, вважають в групі компаній T.B.Fruit, яка є найбільшим вітчизняним виробником органічних концентрованих соків.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній. 

«Оскільки росте світове споживання (2-4% на рік), а левова частка української екопродукції експортується, зросте і виробництво в Україні», – вважають у групі компаній T.B.Fruit.

Щодо ринку натуральних органічних соків, він зростає так само швидко, як і ринок органічної продукції в цілому. Органічні соки займають 2-3% від загального виробництва соків у світі.

«Сегмент натуральних соків теж дотримується тенденції зростання, збільшується попит на NFC соки (прямого віджиму) та органічні соки. З’являються нові лінійки смаків, які позитивно впливають на імунітет, обмін речовин і здоров’я людини. В соках використовуються нові компоненти: бузина, буряк, аронія, чорниця та інші досі малопопулярні продукти. В майбутньому прогнозується подальше збільшення частки органічних соків відносно звичайних соків», – розказали у групі компаній T.B. Fruit. Компанія має власну торгову марку натуральних NFC соків Galicia (соки прямого віджиму).​

Довідка: Група компаній T.B. Fruit є найбільшим виробником органічних концентрованих

соків в Україні. Частка виробництва органічних концентрованих соків T.B. Fruit

в Європі складає 25-30% і 9-12% у світі.

Сьогодні компанія виробляє 10 тис. тонн органічного концентрату щорічно, використовуючи місцеву сировину. За останні 5 років виробництво зросло в п’ять разів.​

Читайте також: З українського кизилу почали виробляти настоянку та дропси

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!