Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Овочі - Ягоди - Сад

Овочі в столиці дорожчають

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Овочі борщового набору за тиждень подорожчали. Удвічі дорожчою стала цибуля, на 0,5 грн/кг додали в ціні буряк і морква, на 0,5-1 грн/кг – капуста. Зате подешевшав редис.

Про це AgroTimes повідомив аналітик РСГП «Столичний» Іван Григорович.

«Протягом тижня ціни на ринку «Столичний»  на окремі позиції зазнали значних змін, – зауважив експерт. – У першу чергу цибуля, яка подорожчала найбільше: з 6,8-7,5 грн/кг до 13,5-15,5 грн/кг в гуртових партіях. Картопля також мала тенденцію на підвищення ціни:  9-10 грн/кг проти 7,5-8,5 минулого тижня; буряк – 4,5-5,5 грн/кг проти 4-5 грн/кг тиждень тому, морква також в середньому додала 0,50 грн/кг і коштує зараз 4,5-5,5 грн/кг. Оптова ціна на капусту становить 4,5-6 грн/кг., що в середньому більше на 0,5-1,00 грн. за кілограм». 

Разом з тим Іван Григорович відмітив зниження оптової ціни на редис до 18-22 грн/кг проти 28-33 грн/кг минулого тижня. 

«Ціна на вітчизняний огірок відчутних змін не зазнала, були коливання в діапазоні 1-3 грн. і зараз вона в середньому становить 58-60 грн/кг., але «гладкий» огірок на опт коштує 53-55 грн/кг», – повідомив експерт.

Детальніше з цінами на ринку можна ознайомитися на сайті РСГП «Столичний».

Читайте також: Цибуля значно подорожчала

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Хотя бы в этот трудный период человечность "проснулась" в ...