Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Осіння малина вигідніша за літню для органічного вирощування

Осіння малина вигідніша за літню для органічного вирощування

Осіння малина, яка дає плоди на щорічних пагонах, відноситься до сортів, які найбільше окупаються за вирощування органічним способом.

Це зазначив віце-президент польської компанії Bio Berry  Артур Тиміньски.

«У той час як малина, яка плодоносить на дворічних пагонах (літня малина) не користується великою популярністю в органічному ягідництві, бо на ній розмножуються шкідники, які важко виводяться, – додав він. – До того ж літня малина вимагає підтримки й установки опор, а після закінчення плодоношення – вирізання дворічних пагонів».

Сорт осінньої малини Полана є найпопулярнішим. «Його кущі морозостійкі і дуже плідні, – зазначив Артур Тиміньски. – Він придатний для органічного вирощування через високу стійкість малини до іржі».

Характерна особливість Полани  – дуже сильна кущистість, що впливає на густоту рядів. Це може призвести, особливо в дощовий сезон, до появи сірої цвілі. Тому цей сорт потребує широкої посадки рослин, аби ряди провітрювалися.

Малина добре росте на ґрунтах вищого ботанічного класу, ніж важча полуниця. Основна маса коренів малини проростає в глибину ґрунту до 20 см, що призводить до вищої чутливості малини до посухи. На легких ґрунтах вона потребує поливу.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали