Овочі-Ягоди-Сад

Ностальгійні гібриди огірка продаються значно дорожче звичайних

Ностальгійні гібриди огірка продаються значно дорожче звичайних

Огірки преміум якості гібридів Роднічок F1 та Амант F1, що нагадують радянський сорт Роднічок, СТОВ «Чорноморочка» із селища Таїрове на Одещині постачає до місцевих торговельних мереж. За таку продукцію споживач готовий платити вдвічі, а то й втричі більше.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Орієнтувалися на власні вподобання та смак місцевого споживача, – пояснив вибір гібридів Григорій Чорний, директор СТОВ «Чорноморочка». – Одесити, особливо літнього віку, добре пам’ятають радянський сорт Роднічок – світленький, хрумкий. Нам він теж до вподоби. Саме тому ми продовжуємо вирощувати його наступника — середньостиглий гібрид Роднічок F1, створений колись спеціально для теплиць. Амант  F1 дуже на нього схожий, хоча трохи темніший і більш шипуватий. Деякі верткі продавці на Привозі з легкістю видають Амант F1 за радянський Роднічок. Насправді Амант F1 сам по собі гарний, довго зберігає хрустку консистенцію. Як і Роднічок F1, підходить для засолювання». 

Щодо вирощування, то, за спостереженнями Григорія Васильовича, Амант F1 – такий собі огірковий аристократ. Не любить надлишку вологи, коливань температури. Найкраще проявляє себе в теплицях, і саме скляних. 

До того ж Амант F1 має ніжну, тонку шкірку. Із такою продукцією треба поводитися делікатно, обережно збирати й транспортувати, що для багатьох виробників проблематично. 

Крім того, господар вважає, що на Амант F1 не варто робити ставку тим, хто зацікавлений у валі продукції.

Читайте також: Преміум огірки сіють тричі за сезон