Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Нідерландські компанії експортують рекордні обсяги цибулі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Нідерландські компанії експортують рекордні обсяги цибулі

Сортувальні потужності Нідерландів встановили новий рекорд – 46 тис. тонн на тиждень, що на 11 тис. тонн/тиждень краще попереднього рекорду. Сортована цибуля постачається в Бангладеш, Шрі-Ланку, країни Африки та Карибського басейну.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Кілька років тому ми думали, що досягли максимальної сортувальної потужності в Нідерландах. Це становило 35 тис. тонн на тиждень. Цього сезону ми б’ємо один рекорд за іншим. У нас була рекордна кількість 46 тис. тонн на 45-му тижні», – розповів П’єт ван Лієр з компанії FlevoTrade Worldwide Food Trader.

За його словами, значний попит з Далекого Сходу, особливо з Бангладеш та Шрі-Ланки. Але експорт до Африки та Карибського басейну також досить значний.

За прогнозами П’єта ван Лієра, експорт в Африку та Бразилію може різко скоротитися, коли там достигне місцеа продукція. Продажі до Карибського басейну зазвичай також зменшуються.

«Події на Далекому Сході матимуть великий вплив. Чи відкриються кордони Індії? Це сильно вплине на речі. COVID-19 і погода визначать ринок цибулі в найближчі місяці», –  підсумовує П’єт.

Читайте також: Експерт розповів про причини низьких цін на цибулю

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ