Овочі-Ягоди-Сад

Нефасована картопля може коштувати 6-8 грн/кг, фасована – 30

Нефасована картопля може коштувати 6-8 грн/кг, фасована – 30

Картопля насипом у супермаркеті може коштувати 6-8 грн/кг, а та сама, тільки розфасована – 30 грн/кг, розповіла Ірина Кухтіна, керівниця маркетингового кооперативу «Свіжий ринок».

Про це повідомляє журнал «Плантатор»

«Поки що ми присутні у двох мережах, крім того, активно розвиваємо свій інтернет-магазин. Відпрацювали декілька видів типового пакування. Всі розуміють, що логістика й доробка продукції потребують грошей, що, наприклад, картопля насипом у супермаркеті може коштувати 6–8 грн/кг, а та сама картопля, тільки розфасована, може коштувати 30 грн/кг», – зауважила Ірина Кухтіна. 

Вона також додала, що пакування — ще й спосіб вийти в більш високий ціновий сегмент. Кожна упаковка продуктів кооперативу має фірмові етикетки: на чорному фоні яскраве зображення, яке символізує ідею об’єднання фермерів. Для високого цінового сегмента «Свіжий ринок» пропонує відбірну продукцію найкращої якості, її продають дорожче. Для неї упаковка – фірмові кошики.

Кооператив фокусується тільки на двох містах: Одесі й Києві. В Одесі розташовані потужності для сортування, пакування, холодний склад, у Києві — персонал, який займається продажем.

Читайте також: Вирощувати картоплю для продажу митою готові не всі фермери