Овочі-Ягоди-Сад

Найпопулярніший у світі сорт порічки зареєстровано в Україні

Найпопулярніший у світі сорт порічки зареєстровано в Україні

Днями найбільш популярний у світі сорт порічки Ровада було внесено до Державного Реєстру сортів рослин придатних до поширення в Україні.
Про це повідомляє заявник – компанія «ФруТек» на своїй сторінці у Фейсбук. 

«Ровада – високопродуктивний сорт нідерландської селекції, який було виведено на ринок ще у 1980 р, проте, до цих пір, він залишається сортом порічки №1 в усьому світі.

Завдяки пізньому цвітінню, при вирощуванні цього сорту практично відсутні ризики пошкодження ранньовесняними заморозками, тому грона Ровади завжди довгі та виповнені, а урожайність – просто фантастична», – йдеться у повідомленні.

Заявники також додають, що у звичайному холодильнику ягоди Ровади можна зберігати 2-3 місяці, а у камері з регульованим газовим середовищем – до пів року.

Внесення сорту до Державного Реєстру дасть змогу виробникам офіційно імпортувати саджанці, а розсадникам – вирощувати та сертифікувати садивний матеріал в Україні. Виробники зможуть включати сорт Ровада у проекти ягідних насаджень та користуватись програмами Державної підтримки, включно із частковою компенсацією вартості саджанців.

Читайте також: На Черкащині заклали порічкову плантацію