Овочі-Ягоди-Сад

На Сумщині частково відшкодовуватимуть витрати за придбані саджанці малини та смородини

На Сумщині частково відшкодовуватимуть витрати за придбані саджанці малини та смородини

Господарства Сумської області, які вирощують ягоди, підтримають на рівні обласного бюджету: їм частково відшкодовуватимуть витрати, пов’язані з придбанням саджанців малини та смородини.

Це передбачено зміненою Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, яку затвердила  Сумська облрада.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації.

Часткове відшкодування здійснюватиметься на безповоротній основі заявникам за закуплені ними саджанці малини та смородини у кількості не менше 500 штук у розмірі до 75% його вартості без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 50 тис. грн.

Програма передбачає фінансування з обласного бюджету за напрямком ягідництва впродовж 2018-2020 років в обсязі 525 тис. грн щорічно.

Довідка

Площа ягідних насаджень по всіх категоріях господарств Сумської області становить 697,2 га, з них у плодоносному віці – 635,7 га. У 2017 році валове виробництво ягід становило 3,1 тис. тонн за врожайності 50,2 ц/га.

Під плодовими культурами області зайнято 2,9 тис. га,  з яких плодоносна – 2,5 тис. га. У 2017 році було зібрано 13,8 тис. тонн врожаю за врожайності 55,7 ц/га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!