Овочі - Ягоди - Сад

На Сумщині частково відшкодовуватимуть витрати за придбані саджанці малини та смородини

Поділитись:
На Сумщині частково відшкодовуватимуть витрати за придбані саджанці малини та смородини

Господарства Сумської області, які вирощують ягоди, підтримають на рівні обласного бюджету: їм частково відшкодовуватимуть витрати, пов’язані з придбанням саджанців малини та смородини.

Це передбачено зміненою Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, яку затвердила  Сумська облрада.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації.

Часткове відшкодування здійснюватиметься на безповоротній основі заявникам за закуплені ними саджанці малини та смородини у кількості не менше 500 штук у розмірі до 75% його вартості без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 50 тис. грн.

Програма передбачає фінансування з обласного бюджету за напрямком ягідництва впродовж 2018-2020 років в обсязі 525 тис. грн щорічно.

Довідка

Площа ягідних насаджень по всіх категоріях господарств Сумської області становить 697,2 га, з них у плодоносному віці – 635,7 га. У 2017 році валове виробництво ягід становило 3,1 тис. тонн за врожайності 50,2 ц/га.

Під плодовими культурами області зайнято 2,9 тис. га,  з яких плодоносна – 2,5 тис. га. У 2017 році було зібрано 13,8 тис. тонн врожаю за врожайності 55,7 ц/га.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями