Овочі-Ягоди-Сад

На Одещину кличуть інвесторів будівництва тепличного комплексу

На Одещину кличуть інвесторів будівництва тепличного комплексу

Кілійська міська рада, Агенція регіонального розвитку Одеської області пропонують інвестувати у тепличний комплекс з використанням передових технологій вирощування овочевої продукції на закритому грунті. 

Про це йдеться у Звіті про виконання рішення Кілійської міської ради «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2023 рік», оприлюдненому на початку лютого поточного року на сайті громади, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

Пропозиція спрямована на створення на території Кілійської громади сучасного тепличного комплексу з використанням передових технологій вирощування овочевої продукції на закритому грунті з метою організації ефективної виробничої (операційної) діяльності.

У документі зазначено, що упродовж 2023 року були оновлені та створені анкети інвестиційних майданчиків типу Greenfield, які включають земельні ділянки між населеними пунктами Кілія-Шевченкове та в селі Червоний Яр (за межами населеного пункту).

Зазначається, що для створення Інвестиційного паспорту Одеської області анкети були відправлені виконкомом Кілійської міськради до Одеської державної обласної адміністрації.

Читайте також: Тепличний комплекс «ПАЕК» опалюється твердопаливним котлом