Овочі-Ягоди-Сад

На форумі «Інтенсивний Сад/Ягідник» з’ясують, чи можливий обвал цін на лохину

На форумі «Інтенсивний Сад/Ягідник» з’ясують, чи можливий обвал цін на лохину

На міжнародному практичному форумі «Інтенсивний Сад/Ягідник», який відбудеться 27-28 січня на стадіоні «Арена Львів», Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво України» проаналізує внутрішній ринок лохини та дасть відповідь на питання: чи можливий обвал цін і активізація переробки?

Форум організовують журнали «Садівництво по-українськи» та «Плантатор».

Ірина Кухтіна – президент Асоціації «Ягідництво України». У 2009 році закінчила Steinbeis University Berlin, Global MBA. Має 10 років досвіду на керівних посадах міжнародних компаній. У 2007-2009 роках обіймала посаду начальника відділу закупівель компанії Procter&Gamble Manufacturing. Протягом 2009-2011 рр. — менеджер із закупівель інгредієнтів і сервісів компанії Danone в Україні. У 2011-2014 рр. – регіональний менеджер із закупівель фруктів групи Danone (Центральна Європа та СНД). Протягом 2014-2016 рр. – директор із закупівель Danone в Україні. З травня 2017 року – президент Асоціації «Ягідництво України», яка об’єднує всіх гравців плодово – ягідного ринку.

Форум «Інтенсивний Сад/Ягідник» буде складатися з двох професійних майданчиків: перший майданчик – Інтенсивний Сад; другий – Інтенсивний Ягідник. Ці дві професійні сесії форуму відбуватимуться паралельно в різних залах, які об’єднуватиме спільна виставкова та розважальна локація.