Овочі-Ягоди-Сад

Марокко створить логістичну платформу в Польщі для ринків ЄС

За даними Hortoinfo, Marocco Foodex – марокканський орган з контролю та сприяння експорту продовольства при Міністерстві сільського господарства, рибальства, розвитку сільських територій, водних ресурсів та лісів – нещодавно оголосив, що Королівство Марокко хоче створити логістичну платформу в Польщі для мати кращий доступ до європейських ринків.

При цьому, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримують розробку сертифікації, спрямованої на інформування на європейському ринку ключових аспектів стійкості, пов’язаних із марокканськими продуктами.

«Ми шукаємо можливості експорту свіжої марокканської продукції, яка відповідає найсуворішим екологічним та соціальним стандартам, які ЄС визнає та вимагає. Ми співпрацюємо з фермерами, експортерами, дистриб’юторами, регулюючими органами, групами споживачів, ЄБРР та ФАО, серед іншого, для забезпечення  конкурентоспроможності, ефективності та сталості нашої свіжої продукції», – сказав  Ель Мехді Ель Аламі, директор з промоції та розвитку Marocco FoodEx. 

У своїх заходах ФАО та ЄБРР також підтримали «Зелене покоління 2020-2030», що характеризується новим баченням марокканського сільськогосподарського сектору, що сприяє стійкості, продуктивності сільського господарства, стійкості до клімату та економічному включенню молоді з сільських зон. За словами обох організацій, ця стратегія сприяє впровадженню нових технологій, які можуть підвищити ефективність сільськогосподарського виробництва та водокористування.

Читайте також: Продажі марокканських томатів до Євросоюзу зросли на 26% за 5 років