Овочі-Ягоди-Сад

Малих фермерів забезпечать картоплею нідерландської селекції 

Малих фермерів забезпечать картоплею нідерландської селекції 

9 травня компанія «Агріко Україна» – провідний постачальник насіннєвої картоплі нідерландської селекції та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО започаткували програму допомоги малим фермерам та домогосподарствам насіннєвим матеріалом картоплі, консультаціями та навчанням.

Про це повідомляє «Агріко Україна» на своїй сторінці у Фейсбук.

«Проєкт USAID АГРО передбачає забезпечення якісним насіннєвим матеріалом картоплі мікро-, малих і середніх с/г виробників і населення на безкоштовній основі. Це, в свою чергу, сприятиме збільшенню врожаю картоплі у 2022 році та забезпечить потреби в картоплі на неокупованих територіях (де перебуває велика кількість внутрішніх переселенців)». – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що насіннєвий матеріал планують надати фермерам фермерам Тернопільщини, Вінничини, Волині, Рівненщини та населенню цих та інших регіонів.

Крім того, обіцяють надавати індивідуальний консультаційний супровід, забезпечити доступ до агроматеріалів на інформаційних ресурсах «Агріко Україна», провести навчання та демонстраційні заходи.

Читайте також: Міжнародна компанія продовжила роздавати насіння картоплі