Овочі-Ягоди-Сад

Легалізація медичного канабісу допоможе розвитку тепличного бізнесу в Україні — експерт

Вирощування медичного канабісу дасть тисячі робочих місць, наповнення бюджету за рахунок продажу ліцензій, сплати податків та стимулюватиме розвиток тепличного бізнесу в Україні. 

Про це розповів представник голландської компанії Green Agro Віталій Прокопов,  на конференції «Ефективна теплиця», повідомляє «Інфоіндустрія».

Видання зазначає, що вирощування канабісу схоже з технологією вирощування тепличних томатів.

«Проект повинен стартувати з технічного і фінансового аналізу. На даному етапі спільно з клієнтом визначається оптимальна культура, максимально прибуткова і продуктивна для конкретного проекту. Це залежить як від ринку збуту, так і від місця розташування тепличного комплексу», – пояснив Прокопов.

Після вибору культури визначаються бажані розміри об’єкта, відповідно до бажань замовника і розміром ділянки. Також враховуються ліміти на газ, електроенергію, а в деяких випадках і наявність води. 

«На даному етапі ми, згідно з вимогами замовника, підбираємо і розробляємо найоптимальніші технологічні рішення для реалізації максимальної прибутковості і окупності теплиці», — розповів спікер.

Читайте також: У тепличному комбінаті вирощували коноплі з підвищеним вмістом тетрагідроканабінолу

Він додав, що сподівається на прийняття невдовзі законопроекту про легалізацію виробництва медичного канабісу, який дасть доступ мільйонам хворих до якісної і недорогому лікування препаратами на основі екстрактів, отриманих з канабісу. «Новий напрямок дасть тисячі робочих місць, забезпечить наповнення бюджету за рахунок продажу ліцензій і сплати податків», – упевнений представник Green Agro.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!