Овочі-Ягоди-Сад

Кооператив з Миколаївщини отримує ґрант на будівництво овочевої теплиці

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Оберіг-Агро», який створили захисники України та члени родин загиблих воїнів з Доманівської та Мостівської ОТГ Миколаївської області, отримає допомогу від Канади на будівництво теплиці і лінії для брикетування.

Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

У березні 2020 проект розвитку кооперативу «Оберіг-Агро» виграв грант і протягом цього року отримає грошові кошти від Манітобського ради з міжнародного співробітництва (MCIC), Канада. Грантовий проект також підтримує менонітське Асоціація Економічного Розвитку (MEDA).

«Для нас будівництво теплиці і лінії для брикетування –  це перш за все створення робочих місць, зайнятість жителів району, впевненість у завтрашньому дні. Наш регіон досить кризовий, є великий дефіцит робочих місць. Крім того, ми плануємо вирощувати томати, огірки і зелень, насичувати місцевий ринок вітчизняною продукцією, тому що зараз у нас на прилавках турецькі овочі », –  розповів керівник СОК «Оберіг-Агро» Володимир Федоренко.

В кооператив входять 18 учасників та учасниць, 12 з яких – чоловіки-учасники бойових дій, з яких двоє мають інвалідність, і 6 жінок.

Члени кооперативу планують виробляти брикети для всіх видів твердопаливних котлів і пічних груп з відходів сільськогосподарського виробництва, вже існують попередні домовленості про придбання сировини та постачання продукції. 

Довідка: MEDA – міжнародна організація економічного розвитку, місією якої є створення бізнес-рішень для бідності, сприяє початку, розвитку і підтримки малого та середнього бізнесу в регіонах, що розвиваються і по всьому світу.

MCIC – міжнародна організація, що підтримує Цілі сталого розвитку. Являє собою коаліцію з більш ніж сорока організацій, які займаються фінансуванням та сприянням міжнародного розвитку.

Читайте також:Садівники Запоріжжя виготовлятимуть соки прямого віджиму

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!