Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Кооператив «Овочі Станичників» відвантажує до 10 тонн продукції на день

Кооператив «Овочі Станичників» відвантажує до 10 тонн продукції на день

Сільськогосподарський кооператив «Овочі Станичників», що об’єднує 100 домогосподарства у селищі Станиця Луганська розширив коло замовників у Донецькій, Луганській та Харківській областях. Цього року до старих клієнтів додалися підприємці з Біловодська, Білокуракиного (Луганська область), Бахмута та Краматорська (Донецька область) і відвантажує до 10 тонн продукції щодня.

Про це повідомляє проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» на своїй сторінці у Фейсбук.

«Зараз ми маємо великий асортимент помідорів – жовті, червоні, рожеві, чорні, черрі. Також пропонуємо клієнтам помідори різної форми – круглі, сливку, серцеподібні. Щодня від мережі супермаркету «Сім’я» до нас приїжджає автомобіль забирати врожай, інші клієнти теж забирають самі. Сьогодні збираємо замовлення для овочевих оптових баз у Харкові», – розповіла співзасновниця кооперативу Маріанна Нещерет.

Щодня в кооперативі відвантажують до 10 тонн овочів. Деякі замовники їздять за свіжою продукцією через день, бо не мають спеціалізованих місць для зберігання.

Кооператив співпрацює з проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» з 2018 року. Фермери зі Cтаниці Луганської отримують консультації, як покращити агротехнічні процеси. Зараз кооператив об’єднує понад 100 домогосподарств у Станиці Луганській, з Проєктом USAID співпрацюють 22 з них.

Читайте також: Бджолярі Луганщини розвиватимуть племінні пасіки за підтримки USAID

Журнали