Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

«Контінентал Фармерз Груп» передбачає потужності для мийки картоплі

«Контінентал Фармерз Груп» передбачає потужності для мийки картоплі

Найбільший виробник картоплі «Контінентал Фармерз Груп», що вирощує цю культуру на 1,9 тис. га, вкладає кошти у додану вартість: будує нове сучасне картоплесховище в селі Чуква на Львівщині, де передбачається встановлення обладнання для мийки.

Про це в інтерв’ю журналу «Плантатор» повідомив  Віллем Намменсма, керівник із розвитку картопляного напряму «Контінентал Фармерз Груп». 

«Картоплесховища набувають дедалі більшого значення через попит на продукцію впродовж майже всього року, – розповів він. – Будівлі минулих часів не відповідають потребам такого довгострокового зберігання. Ось чому наразі ми будуємо у с. Чуква Львівської області сучасне сховище з вентиляцією, охолодженням, зволоженням і потужностями для мийки. Це дасть змогу зберігати картоплю після збирання протягом 10 місяців».

Віллем Наммесма також зауважив, що площа під картоплю, яку вирощує «Контінентал Фармерз Груп», формується з урахуванням сівозміни, доступності сховищ, а також ситуації на ринку. Останніми роками площа збільшилася завдяки підвищеному попиту, а також наявності договорів із фіксованими ціною та обсягом продукції. 

«Ринок продовольчої картоплі є доволі стабільним і потребує більше інвестицій у додану вартість, ніж у додаткові обсяги виробництва продукції», – наголосив спеціаліст.

Читайте також: «Контінентал Фармерз Груп» добудував картоплесховище і прагне ввести його в експлуатацію

Журнали