Овочі-Ягоди-Сад

Комунальне підприємство на Рівненщині збирає органічну малину

Комунальне підприємство на Рівненщині збирає органічну малину

КП «Бугринський добробут», що на Рівненщині за допомогою бюджетників та переселенців зібрало понад 4 тонни органічної малини з ділянки 1,6 га.

Про це повідомляють у Рівненській ОВА.

«З липня цього року працівники Бугринської сільської ради, спільно з освітянами, працівниками галузі культури, соціального центру, внутрішньо переміщеними особами, які живуть у громаді, допомагали збирати КП «Бугринський добробут» врожай дозрілої органічно вирощеної малини», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що основною діяльністю є збір та вивезення сміття, благоустрій територій, виготовлення палетів.

Проте, у 2020 році підприємство перемогло у конкурсі й розпочало впроваджувати проєкт «Органічна малина» – на площі 1,6 га землі висадили 10 тисяч саджанців малини.

Значний урожай достиг у 2022 році й установи громади на волонтерських засадах вийшли на допомогу КП «Бугринський добробут».

Із 4 тонн ягід наварили та передали на фронт для військовослужбовців з громади цілющого малинового варення, поділилися малиною і з переселенцями, дали й у садочки на заморожування та зберігання.

На наступні роки малину планують вирощувати не тільки в селі Колесники, але й і в інших інших селах на вільних ділянках.

Читайте також: КП «Опішня Агро» вирощує польові та тепличні овочі