Овочі-Ягоди-Сад

Компанія Т.B. Fruit прогнозує значний урожай промислового яблука

Урожай промислового яблука у сезоні 2020/2021 буде на 35-40% більшим, ніж у минулому сезоні, прогнозують експерти компанії Т.B. Fruit.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Попри несприятливу погоду: заморозки, що знищили частину врожаю; дощі, які заважають обробляти сади, в компанії Т.B. Fruit у майбутньому сезоні прогнозують зростання обсягів промислового яблука.

У Молдові і Польщі, де у компанії є заводи по переробці фруктів, через заморозки теж постраждали насадження в деяких регіонах.

«Але так само як і в Україні прогнозується кращий урожай, ніж торік», — прогнозують в Т.B. Fruit.

Нагадаємо, згідно з прогнозом Української плодоовочевої асоціації (УПОА), в сезоні 2019/20 Україна поставить на зовнішні ринки всього третину від обсягу минулого сезону. Зменшення експорту яблук з України у 2019/20 сезоні відбулося з ряду причин. По-перше, урожай яблук в Україні у 2019/20 сезоні був слабший у порівнянні до минулого сезону. Також збільшилося внутрішнє споживання, на що вплинули пандемія, пізній старт сезону полуниці та інших ягід. І, на останок, виросли ціни на внутрішньому ринку (в травні закупівельна оптова ціна яблук зі сховищ перевищила 30 грн/кг). При таких цінах фермерам було вигідніше продавати яблуко всередині країни.

Довідка: Група компаній T.B. Fruit — провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-я пляшка соку у світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit. До складу Групи входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси,

компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

Читайте також:ФГ «Гадз» будує лінію переробки фруктів на соки, джеми та пюре