Овочі-Ягоди-Сад

Інвестиції в переробку волоського горіха можуть окупитися за півтора року

Затрати на переробку волоських горіхів можуть окупитися за півтора року, а за чотири роки рентабельність інвестицій становитиме 250-300%.

Такі дані оприлюднила консалтингова фірма Pro-Consulting.

Як зазначається, територія України входить у 7% поверхні земної кулі, де є сприятливі умови для вирощування цього виду горіхового дерева.

«Зовнішньому напрямку реалізації волоських горіхів сприяє наявність поруч ємного і платоспроможного європейського ринку, рівень споживання на якому в три-чотири рази перевищує український», – ідеться в повідомленні.

Разом з тим, за прогнозами аналітиків компанії, з ростом купівельної спроможності українського населення і поширенням ідей здорового харчування, попит на волоський горіх на внутрішньому ринку буде зростати.

Крім того, динамічно зростає й виробництво волоських горіхів в Україні.

«Створення заводу з переробки волоських горіхів складається з декількох послідовних етапів. Для їх здійснення буде потрібно близько $3 млн. Найбільш ємними статтями витрат є придбання обладнання (48%), будівництво виробничо-складського комплексу (23%) і поповнення фонду оборотних коштів (21%)», – повідомляють аналітики Pro-Consulting.

Ідеться про переробні потужності до п’яти тонн волоських горіхів на день.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!