Овочі-Ягоди-Сад

Інтенсивний сад — 2016: відповідальне садівництво

Інтенсивний сад — 2016: відповідальне садівництво

 

9 та 10 листопада 2016 року у Вінниці, в приміщенні обласної філармонії відбувся міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад — 2016». Подію організували компанія AGP Group і журнал «Садівництво по-українськи».

В рамках форуму відбулася конференція, присвячена практиці інтенсивного садівництва та діяв виставковий зал, експонентами якого стали 35 комерційних компаній, що пропонують українському ринку обладнання, техніку, засоби захисту рослин й інші важливі складники сучасної технології садівництва.

Щоб виступити перед садівниками, до Вінниці завітала ціла низка провідних польських та українських фахівців — науковців і практиків галузі садівництва. Зокрема, польськими доповідачами конференції стали науковці Іренеуш Сосна з Природничого університету у Вроцлаві, Кшиштоф Доруховський з Інституту садівництва у Скерневіце та Ева Дідич із Сільськогосподарського університету в Кракові. У рамках конференції також виступав провідний польський садівничий консультант Роберт Сас з Інституту практичного садівництва (м. Тарчин) і польський садівник Кшиштоф Цибульський, господарство якого розташоване в Люблінському воєводстві.

Українськими незалежними доповідачами конференції стали садівник-консультант Любомир Стельмашук, науковець і садівничий консультант Олена Странішевська та садівник із Хмельниччини Владислав Бігун.

Подія зібрала понад 350 учасників, дві третини яких — представники садівничих господарств з усіх регіонів України.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!