Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Inkerman International очікує зібрати у 2016 році на 40% більше винограду

Inkerman International очікує зібрати у 2016 році на 40% більше винограду

Виноробна група компаній Inkerman International у 2016 році планує збільшити збирання винограду в своїх господарствах на 40% в порівнянні з 2015 роком ‒ до 14 тис. тонн. Про це повідомив «Інтерфаксу» представник прес-служби компанії.

За його інформацією, виноград буде зібраний на території господарств «Чорноморець» і «Качинський» у Криму.

Inkerman International розпочав збирання наприкінці серпня. «Підприємство вже почало переробку таких популярних технічних сортів винограду, як «шардоне» і «піно нуар», а також мускатних сортів», ‒  йдеться у повідомленні прес-служби Inkerman International.

Збирання винограду триватиме до кінця жовтня.

У 2015 році Inkerman International зібрала 10 тис. тонн винограду.

Довідка

Інкерманський завод марочних вин створений в 1961 році. У 2003 році була зареєстрована торгова марка Inkerman.

У 2011 році утворений міжнародний виноробний холдинг Inkerman International зі штаб-квартирою в Стокгольмі. До його складу увійшли ТОВ «Інкерманський завод марочних вин», ТОВ «Качинський +», ПрАТ «Агрофірма «Чорноморець».

 

З 2014 року в Україні Inkerman International здійснює діяльність через ТОВ «Торговий дім « Інкерман». З цього ж року вина ТМ Inkerman для українського й європейського ринків розливаються на потужностях Будинку марочних коньяків «Таврія» (Херсонська область).

Наразі Inkerman International вирощує виноград тільки на території Криму. Загальна площа виноградників усіх господарств групи компаній, розташованих на околицях Севастополя, на Західному узбережжі Криму і в його передгірських районах, долинах річок Кача, Бельбек і Булганак, становить 2,79 тис. га.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали