Овочі-Ягоди-Сад

Херсонські кавуни отримали свій логотип

Майбутнє географічне позначення «Херсонський кавун» отримало логотип.

Про це повідомляє компанія-розробник знака Victory House на своїй сторінці у Фейсбук.

«Участь в конкурсах, це і ще та робота, але коли це конкурс на концепцію та логотип географічної назви« Херсонський кавун» – то ідея народилася з перших хвилин. Я родом з жаркого херсонського степу, працюю з місцевими підприємцями та фермерами з 2012 року, обожнюю сонце і сонячну ягоду повну солодкої води. Звідси і концепція про поєднання в знаку води і сонця Херсонщини», – розповіла засновниця дизайн-студії Victory House Вікторія Кулакова.

Логотип містить кілька значень-символів:

Спіраль – стилізований хвостик кавуна, в той же час – солярний знак, який вказує на географічне розташування – Південь. Також спіраль є головним елементом територіального логотипу Херсонського регіону – «Скіфське сонце», символ якого взято з орнаментів народів, що населяли Південь України.

Хвилясті смуги – це і відтворення малюнку шкірки кавуна, і природні води, якими багата Херсонщина (річка Дніпро, Дніпровські плавні, узбережжі Чорного та Азовського морів).

М’які плавні форми – це традиційний підхід в південних орнаментах ремісників (вишивка, різьблення), коли в інших регіонах країни більше використовуються геометричні орнаменти.

Читайте також:Херсонський кавун стає ексклюзивним брендом

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!