Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Ґрунт не потрібен: у Японії винайшли інноваційних спосіб вирощування фруктів та овочів

Японський дослідник Юічі Море винайшов інноваційний спосіб вирощування фруктів та овочів без використання ґрунту.

Натомість він адаптував до середовища росту рослин матеріали, які використовувалися для фільтрації крові під час діалізу нирок. Рослини при цьому методі ростуть поверх прозорої полімерної плівки, виготовленої з проникного гідрогелю, який допомагає зберігати рідини й поживні речовини. Це революційна технологія, яка дає змогу вести сільське господарство в регіонах, де не вистачає землі.

Переваги нової технології полягають у тому, що вона дає змогу вирощувати овочі в будь-яких умовах, зменшує використання води на 90%, порівняно з традиційним методом, процес не потребує застосування пестицидів: сам полімер блокує віруси і бактерії.

Компанія Юічі Море — Mebiol — має патенти на винахід, зареєстровані майже у 120 країнах. Японська технологія дозволяє вирощувати томати в пустелі, як це роблять у Дубаї.

Технологія, розроблена Юічі Море, дозволяє вести сільське господарство без землі або в районах з обмеженим доступом до води — проблемою, що викликає все більшу стурбованість у всьому світі. Спосіб вирощування рослин без ґрунту відомий як гідропонне землеробство.

Глобальний ринок гідропоніки зростає й наразі становить трохи більше 1,5 млрд. доларів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали