Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Grimme оновила картоплезбиральний комбайн Evo 290

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Grimme оновила картоплезбиральний комбайн Evo 290

Оновлений причепний картоплезбиральний комбайн Grimme Evo 290 отримав нову система регулювання викопувального пристрої TerraTronic і вдосконалену гідравлічна систему, що позбавило машину розгойдування. Також покращено ергономіку роботи персоналу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

На першому сепаруювальному пристрої Grimme Evo 290 була змінена вальцевая група, яка складається з трьох очищувальних вальців. Покращено встановлення  штанги для відділення трави. Замість замків кришок встановили надійні аналоги, які відмикаються ріжковим ключем на 13. Через вдосконалення інспекційного столу процес сортування став зручнішим та безпечнішим. Нова функція Shift знижує швидкість руху для кожного транспортера окремо за допомогою програмованих кроків.

Ліквідували труднощі при складанні бункера.Як опція доступна функція Speedtronic-Web, яка дозволяє підлаштувати швидкість руху транспортерів під швидкість машини і її завантаження. Крім збільшення продуктивності ця функція також дозволяє вибрати найбільш щадний режим транспортування бульб.


Читайте також: Чотирирядні картоплезбиральні комбайни Grimme стали просторішими, потужнішими і розумнішими

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ