Овочі-Ягоди-Сад

Гібрид Кассіус F1 дає до 6 кг огірків з куща

Гібрид Кассіус F1 дає до 6 кг огірків з куща
Огірок Кассіус F1 від ZKI

Огірок Кассіус F1 від угорських виробників ZKI користується популярністю через відмінний смак та товарний вигляд, високу якість та врожайність. Гібрид призначений для вирощування у теплицях та відкритому ґрунті. Його здатність швидко адаптуватися до недостатньої кількості світла і тепла, несприятливих погодних умов, робить його вдалим вибором для будь-якого регіону.

Про це розповіли в компанії «Іннова Україна», яка представляє ZKI в Україні.

Уточнили, що для вирощування Кассіуса F1 підходять різноманітні типи грунтів: від піщаних до суглинистих та чорноземів. Цей гібрид демонструє одні з найшвидших термінів дозрівання (32-35 днів після отримання сходів), що є важливим для комерційного вирощування, де кожен день на рахунку.

Завдяки своїй високій врожайності та стійкості до хвороб, Кассіус F1 став вибором багатьох овочівників, які зазначають, що з одного куща можна отримати понад 6 кг плодів, що мають привабливий вигляд та високу транспортабельність.

«Такі характеристики роблять Кассіус F1 важливою частиною стратегії вирощування, спрямованої на максимальну продуктивність та економічну вигоду для фермерів. Вибір цього гібрида дозволяє аграріям не тільки отримувати якісний продукт, але й ефективно адаптуватися до викликів сучасного агропромислового виробництва», – зазначає директор ТОВ «Іннова Україна» Олександр Милашевський.  

Читайте також: Чому теплиця сьогодні може бути актуальним вкладенням грошей