Овочі-Ягоди-Сад

Генеральним директором групи компаній «Верес» призначили Олену Харитонову

Новим генеральним директором групи компаній «Верес» стала Олена Харитонова, яка має 24-річний досвід роботи на національному і міжнародному ринках в таких компаніях, як Nestle Ukraine, Coca-Cola Україна, Ukrsibbank BNP Paribas (Україна), Beiersdorf (Україна і Німеччина), PZ Cussons (Нігерія).

Про це повідомляє пресслужба групи компаній «Верес».

Як зазначається, до приходу в «Верес» Олена Харитонова обіймала посаду виконавчого директора Natural Juice Holding (Узбекистан).

Вона має широку експертизу в питаннях трансформації бізнес-моделей, створенні стратегій просування нових брендів і перезапуску продуктових портфелів.

Довідка

ГК «Верес», що входить до інвестиційної групи Smart Holding, є вертикально інтегрованим бізнесом у сфері FMCG, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування, зокрема консервованої продукції, соусів.

Група об’єднує 2 переробні підприємства та 2 сільськогосподарські підрозділи, а також логістичний центр зі зберігання продукції. До її складу входить найбільше в Україні господарство з вирощування шампіньйонів. На потужностях групи щорічно переробляється до 25 тис. тон плодово-овочевої продукції.

Експортна географія продукції бренду «Верес» складається з більш ніж 35 країн світу. Частка групи на внутрішньому ринку консервованої плодово-овочевої продукції України сягає 30%. Група входить до ТОП-3 виробників консервованих овочів в Україні.

Smart Holding – одна з найбільших інвестиційних компаній України. Інтереси Smart Holding зосереджені в галузях, які є ключовими для економіки країни. Підприємства Smart Holding інвестують в об’єкти сфери гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, сільського господарства, суднобудування, логістики та інфраструктури, нерухомості.