Овочі-Ягоди-Сад

Форум пропонує стратегії для овочівництва та садівництва

Форум пропонує стратегії для овочівництва та садівництва

Перезапуск овочевої та садівничої галузі України стане головною темою масштабного Міжнародного практичного форуму, який проведуть журнал «Садівництво по-українськи» та сайт AgroTimes, що входять до холдинга аграрних ЗМІ «АГП Медіа». 

Вперше в Україні вони проводять конференцію для овочівників під час війни. 

У перший день форуму «Інтенсивне овочівництво: відкритий і закритий грунт» мова піде про відновлення вирощування цибулі, капусти, моркви, томатів та часника після втрати потужних підприємств півдня. 

Найкращі експерти та виробники цих галузей з України і Європи дадуть майстер-класи для тих, хто сьогодні бажає підвищити якість продукції або розпочати новий напрямок у виробництві, переформатувати бізнес.

Про секрети та новинки технологій вирощування овочів борщового набору, механізми та шляхи збуту овочів й перспективи окремих культур розкажуть досвідчені спікери – визнані знавці своєї справи. Фахівці галузі зроблять особливий акцент на технологічних рішеннях для кожної культури, підходах до якісного зберігання цибулі та моркви стратегіях збуту, ведення овочевого бізнесу в нових умовах. 

Те ж в певній мірі стосується і садівництва, якому буде присвячений другий день форуму «Інтенсивний сад: зерняткові, кісточкові, горіх». Садівники зараз прагнуть відновлювати експортний потенціал яблук на нових ринках світу, перш за все завдяки якості, інші намагаються подолати кризу перевиробництва та падіння попиту на внутрішньому ринку, треті хочуть навчитись вирощувати якісну черешню у необхідних обсягах, як це робив раніше Мелітополь.

Якщо вам сьогодні не вистачає інформації, досвіду, порад в організації виробництва якісних овочів та фруктів, Міжнародний практичний форум у Львові має стати обов’язковим пунктом у вашому бізнесовому розкладі на листопад.

Ознайомитися з програмою форуму та зареєструватися для участі можна на відповідних сайтах: «Інтенсивне овочівництво: відкритий і закритий грунт»та «Інтенсивний сад: зерняткові, кісточкові, горіх».