Овочі-Ягоди-Сад

ФГ «Агро-Майстер» постачає часникову продукцію на м’ясокомбінати

ФГ «Агро-Майстер» постачає часникову продукцію на м’ясокомбінати

У  місті Липовець на Вінничині ФГ «Агромайстер» на початку року відкрив завод з переробки часника на пасту, пюре, часник чищений пілінгований. Вже укладено контракти із Салтівським м’ясокомбінатом, Ніжинським, Білоцерківським, Могилів-Подільським консервними заводами та деякими меншими підприємствами.

Подальше розширення стримується високою конкуренцією з китайською продукцією.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Річна потужність технологічної лінії становить 2 тис. тонн переробки часнику на рік, –  розповів Василь Гудзовський, заступник керівника ФГ «Агро-Майстер». – Приблизно 300–400 тонн у перспективі плануємо вирощувати самотужки на орендованих полях. Решту будемо закуповувати в інших господарствах, а також у селян та дачників».

Зараз «Агро-Майстер» активно пропагує свою продукцію серед харчових підприємств, але цей процес іде важко, бо в країні засилля китайського часнику та продуктів його переробки. Китайський часник хоч і дешевший за український, але значно поступається вітчизняним сортам за гостротою й насиченістю ароматичними оліями, отже, його потрібно використовувати в більших кількостях.

«На сьогодні ми уклали договори на постачання з такими великими підприємствами, як «Салтівський м’ясокомбінат», Ніжинський, Білоцерківський, Могилів-Подільський консервні заводи та ще з деякими менш потужними харчовими підприємствами», – сказав Василь Гудзовський.

На його думку, з часом вітчизняний часник успішно конкуруватиме з китайським.

Читайте також: «Артель Агро» збільшує обсяги переробки часнику