Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Фермерське господарство «Гадз» планує постачати яблучні чипси в Польщу та Угорщину

Фермерське господарство «Гадз» планує постачати яблучні чипси в Польщу та Угорщину

Фермерське господарство «Гадз» (Тернопільська обл.) – один з найбільших виробників яблук в Україні планує експортувати яблучні чипси в Європу, зокрема в Польщу та Угорщину.

Про це повідомляється на  офіційній сторінці господарства у Фейсбук.

 «Фермерське господарство «Гадз» планує реалізацію даної продукції в національних та регіональних мережах магазинів України, розвиток дистриб’юції на території країни та за її межами, зокрема Польща, Угорщина», – йдеться у повідомленні. 

Також інформується, що ФГ «Гадз» підписало договір з ексклюзивним дистриб’ютором яблучних чипсів на території  Рівненської області. А в Тернопільської цю продукцію вже продають у мережах магазинів: «Смаколик», «Торба», «Фрукти та овоч», «Європ» та інших.

Нагадаємо, Нагадаємо, Фермерське господарство «Гадз» в 2020 році інвестувало понад 100 млн грн в будівництво холодильника та цеху сушіння фруктів. У середині лютого почалося виробництво яблучних чипсів. Нині лінійка цих сухофруктів представлена у двох видах упаковки: крафт та біла та в трьох смаках: чипси яблучні солодкі, чипси яблучні оригінальні і чипси яблучні з кислинкою. Згодом планується розширення лінійки смаків, а також запуск лінії по виготовленню пюре, джемів та соків.

Читайте також: ФГ «Гадз» випустило яблучні чипси та яблучно-компотну суміш

Журнали